HAKKIMIZDA
Nmt sembol

Biz Kimiz ?

NMT Medical and Defence bir grup şirketi olan “Ali Özkan Yatırım ve Danışmanlık” ortaklığının bünyesinde 2020 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Açılımı Network Mechanics and Technologies olan şirketimizin felsefesi stratejik ve ekonomik önemi artan “Medical” ve “Defence” başlıkları altında

Network

Finansal gücü olan kuruluşları proje geliştiren şirketlerle bir araya getiriyoruz. Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika da güçlü olan ağlarımız ile Ortaklarımızı İhracat konusunda bir ‘’Global Player’’ seviyesine çıkarıyoruz.

Mechanics and Technologies

Dediğimiz zaman hedefimiz Ulusal Mühendislik alt yapımızı Kurumsallık ve Pazarlama konularında desteklemek ve ülkemizin bu zenginliğinin ticari ağımızdan faydalanmasını sağlıyoruz.

Dünyaya açılan kapılarda yeni ortağınız NMT Medical and Defence.

Daha Güzel Bir Dünya

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo. Duis aute irure dolor in in velit esse cillum dolore.

Başa dön